سفارش تبلیغ
صبا ویژن

انواع لوله فولادی

 

لوله فولادی چیست؟

با داشتن بسیاری از محصولات مختلف مانند لوله فولادی، لوله فولادی جوش داده شده و لوله فولادی بدون درز ممکن است تلاش زیادی برای انتخاب این لوله برای برنامه های تجاری و یا حتی مواردی باشد که در وهله اول می توان از آنها استفاده کرد. بسیاری از خصوصیات مختلف هر لوله فولادی وجود دارد که به کاربردهای بی نظیری در صنایع مربوطه می دهد و اگر می خواهید در انواع مختلف لوله کشی و آنچه در مورد آنها استفاده می شود ، مسلط شوید ، مهم است که انواع مختلفی را بیاموزید.

انواع لوله فولادی

ابتدا ، می خواهیم انواع مختلفی از لوله فولادی ضد زنگ را بیان کنیم تا بتوانیم قضاوت کنیم که کدام یک از انواع را باید استفاده کنیم.

لوله فولادی بدون درز

لوله فولادی بدون درز لوله ای است که هیچ درز یا اتصالات جوش ندارد. این قادر به تحمل فشارهای شدید و همچنین درجه حرارت به لطف خود فلز است. این ماده در طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در صنایع مکانیکی و مهندسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این باعث می شود لوله فولادی بدون درز بسیار متنوع باشند و همواره با دقت بالایی مورد بررسی قرار می گیرند تا از کیفیت مواد اطمینان حاصل شود.

لوله فولادی جوش داده شده

لوله فولادی جوش داده شده به دلیل انعطاف پذیری تقریبا در هر صنعت قابل استفاده هستند. با این وجود ، لوله فولادی جوش داده شده در مقابل مقاومت در برابر خوردگی بهتر از مقاومت در برابر خوردگی هستند. به دلیل مصالح مورد استفاده و سبک بودن لوله فولادی جوش داده شده ، لوله فولادی جوش داده شده نسبت به سایر روش های لوله کشی بسیار به صرفه تر هستند و بهترین هزینه را برای پول شما ارائه می دهند.

فلنج

فلنج های لوله ای بخش مهم دیگری از راه اندازی لوله کشی کلی شما هستند. اینها به اشکال مختلفی مانند لغزش ، پرده ، مفاصل دامان ، نخ و نیمه وجود دارد. اینها از مواد با دوام و محکم ساخته شده اند تا اطمینان حاصل شود که از قابلیت اطمینان آنها و محصولات با کیفیت بالا همیشه در هنگام ایجاد فلنج لوله فولادی استفاده می شود.

پرده عینک

برای راه حل های دائمی یا بلند مدت که امکان جداسازی بخش های لوله کشی را فراهم می کند ، از پرده های عینک ، لکه ها و فاصله دار برای راحتی استفاده می شود. اگر یک قطعه ماشین آلات یا بخش لوله کشی نیاز به بازرسی دارد ، از پرده های عینک استفاده می شود تا بتوانید برای حفظ یک سیستم بزرگتر ، قسمت خاصی از لوله فولادی را جدا کنید. از آنجا که این یک نقش فوق العاده مهم است که برای امنیت شما بسیار مهم است ، توصیه می شود اگر می خواهید ایمن باشید ، قابلیت اطمینان پرده های عینک خود را به طور جدی آزمایش کنید. با توجه به اینکه هر مورد استفاده متفاوت است ، توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری زیادی در پرده های عینک ، ابتدا با یک حرفه ای صحبت کنید.